<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >
foto

2010-11-06 Gazeta Krakowska

Wczoraj w dodatku piątkowym dodatku do Gazety Krakowskiej ukazał się artykuł o KraFcach, związany z premierą naszego albumu. Do przeczytania tutaj. (RL)
foto

2010-11-02 Patroni Medialni

Zakończyliśmy poszukiwania patronów medialnych dla debiutanckiej płyty "eF".
Wszystkie rozmowy, które prowadziliśmy w ostatnim okresie z mediami powoli kończą się. Nie było łatwo, ale udało nam się zgromadzić bardzo ciekawych patronów! (logotypy widać na dole strony) Dziękujemy im za zaufanie i cieszymy się, że zainteresowali się naszą twórczością. Oprócz oficjalnych patronatów udało się również zgromadzić sporo kontaktów i uzyskać sporo zapewnień związanych z prezentacją naszej płyty. O poszczególnych działaniach postaramy sie informować na bieżąco. (RL)
foto

2010-10-14 Plus Radio

Wczoraj na antenie Radia Plus w programie Mariusza Kusia mogliście usłyszeć wywiad z zespołem KRAFCY! Robert Laska oraz Sławek Puka opowiedzieli między innymi o tym jak powstała płyta, dlaczego Leniwi Krafcy już nie są leniwi, czy też jakie zespół ma plany na najbliższy czas. Cały wywiad był dodatkowo wzmocniony prezentacją dwóch naszych piosenek - Bez Znieczulenia oraz Neony! Dziękujemy Panu Mariuszowi Kusiowi za zaproszenie do studia i skorzystamy na pewno jeszcze z ponownego zaproszenie - debiutancki album wszak już niedługo! (DM)
foto

2010-10-01 Koncertowa końcówka września ...

Końcówka września to 2 koncerty w tym jeden szczególny - "u siebie" :) - plenerek na Campi w Bochni! Występ zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Bochni, które w ten sposób chciało wesprzeć nas w działaniach promocyjnych debiutanckiej płyty. Aura niestety niesprzyjająca, ale frekwencja niezła - dzięki za przybycie i dobrą atmosferę - chociaż dawno nie graliśmy w Bochni odbiór był bardzo pozytywny. Błahe chwile z tego występu do oglądnięcia na Youtube. (RL)
foto

2010-09-01 SPONSORZY POSZUKIWANI !

Debiut długo wyczekiwanej płyty zbliża się wielkimi krokami. Promocja krążka oraz zaplanowanie profesjonalnej trasy koncertowej wymaga sporych nakładów pieniężnych, których (jeszcze) na tym etapie naszego życia zawodowego nie posiadamy. Dlatego chcielibyśmy zaprosić do współpracy wszelkie firmy zainteresowane wsparciem naszych planów! Z pewnością możemy Państwu zaoferować równie ciekawy pakiet korzyści reklamowych dla Państwa. Firmy zainteresowane Mecenatem sztuki niezależnej zapraszamy do kontaktu krafcy@krafcy.com (DM)
foto

2010-08-17 Miksy zakończone!

Zarejestrowaliśmy kilka filmików obrazujących naszą pracę w studio:
- Część 1 - sekcja rytmiczna
- Część 2 - klawisz i wokal główny
- Część 3 - gitary oraz goście
Zaczynamy kolejny etap - mastering ... to zadanie powierzyliśmy również TonnStudio. (RL)
foto

2010-06-15 Nagrania instrumentów zakończone !

Zakończyliśmy z grubsza rejestracje poszczególnych instrumentów na nasz debiutancki album. Brzmi to wszystko interesująco. Postanowiliśmy ostatecznie porzucić wszelkie zapędy do stosowania sampli - wszystkie partie są zarejestrowane przez "żywych ludzi" :) Zaczynamy miksy !  (RL)
foto

2010-05-04 Rozpoczynamy nagrania

Rozpoczynamy nagrania naszej debiutanckiej płyty !!! Wybór studia padł na łódzkie Tonnstudio. Realizacją nagrań zajmą się Krzysztof Tonn oraz Zbyszek Piotrowski. Zakończyliśmy prace nad nowymi aranżacjami. Na płycie ukaże sie 12 autorskich piosenek. Dalsze szczegóły niebawem. (RL)
<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >
Wszystkie prawa zastrzeżone Krafcy, projekt - luca, wykonanie - Intersid.