Szczepan w VoP - trzy bardzo dobre występy !

foto

Na trzecim etapie zakończył się udział Szczepana w telewizyjnym szoł The Voice of Poland - mieliśmy zatem okazję zobaczyć trzy bardzo dobre występy, które paradoksalnie bardzo chwalili również jurorzy! :)

 

Program ma jednak swoje zasady i czy to słusznie czy nie (to już możecie ocenić sami) nie będziemy mieli okazji oglądać go dalej. Tak czy inaczej cel marketingowy jaki przyświecał udziałowi Łukasza w tym programie został zrealizowany - my wszyscy jesteśmy dumni z jego występów i poziomu jaki zaprezentował - być może ktoś zwróci dzięki temu również uwagę na KraFców. ;)

Czas więc skończyć z tymi coverowymi pierdoletami i pokazać się w autorskim materiale :) - co też polecamy w przyszłości innym uczestnikom tego typu programów ... i po owocach autorskiej twórczości ich poznacie ;)

 

Poniżej filmiki z wszystkich trzech występów Szczepsona, pełne wykonania wraz z ocenami jury można oglądnąć w serwisie voice.tvp.pl, wystarczy jednak zacytować Edytę Górniak z ostatniego odcinka: "Łukasz, jesteś muzyką od początku do końca" :

 

Share |
Wszystkie prawa zastrzeżone Krafcy, projekt - luca, wykonanie - Intersid.